Az Adverticum Zrt., az  AdServer hirdetéskiszolgáló rendszer üzemeltetője, fejlesztője keres

 tapasztalt

  Java fejlesztő

munkatársat

precíz, kreatív szakember személyében.

Csapatunk legújabb tagját keressük, aki Java fejlesztőként erősítheti a szakmai bázist. Te döntheted el, hogy otthonról vagy az irodából dolgozol. Egyedül vagy a háziállatoddal jönnél. Bármikor kávézhatsz vagy teázhatsz egy jót, akár a ház udvarán is, ahol még gyümölcsöket is szedhetsz magadnak, ha megkívánod. Ha szerencséd van, még mókussal is találkozhatsz. És persze a játék is nagyon fontos számunkra. Ha te is így gondolod, a céges csocsócsapat szeretettel vár! Érkezz autóval, motorral vagy kerékpárral, a járgányodnak mindig lesz helye. Ha pedig a sportos reggeli kezdés híve vagy, ne aggódj, mi is tudjuk, hogy egy friss zuhany után könnyebben indul nap.

Feladataid lesznek, ha minket választasz:

  • AdServer backend fejlesztés és karbantartás
  • Big Data fejlesztések
  • a Support csapat szakmai támogatása

Mi Tőled az alábbiak várjuk el:

  • alapos Java SE tudás
  • legalább 3-4 év munkatapasztalat
  • relációs adatbázis-kezelési (SQL) ismeretek
  • szakmai angol nyelvtudás

A jelentkezésnél előnyt jelentenek a következő képességek:

  • Hadoop keretrendszer ismerete
  • webservice-fejlesztői ismeretek
  • Java EE technológiák ismerete
  • PostgreSQL ismeret
  • Git verziókezelő ismerete
  • Kafka, storm, accumulo ismerete

  • egyéb programnyelvekben és webes technológiákban való jártasság

Amit mi biztosítunk számodra:

  • versenyképes juttatási csomag
  • a jelenlegi járványügyi helyzetben is biztonságos munkavégzés

  • távmunka lehetőség vagy hibrid munkarend, ahogy neked kényelmes

  • rugalmas munkaidő

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • fiatalos csapat, családias hangulat, céges programok

  • sportolási lehetőség, játéksarok

  • kellemes környezet

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Ha az M7-es irányából érkezel, jó hírünk van! Nem kell végigvergődnöd a városon, az irodánk Sasadon van, a Budai hegyek ölelésében.

Ha a város irányából jönnél, akkor pedig a 4-es metrót javasoljuk, a kelenföldi végállomástól néhány perc sétával elérhető az irodánk.

Jelentkezés: jobs@adverticum.com -címen önéletrajz, fizetési igény beküldésével.